lesadko: (королева)
[personal profile] lesadko
Святковий марафон вчора досяг свого піку. Відшуміло Різдво в нашій великій дружній родині - і можна нарешті спокійно посидіти в жж, почитати привітання друзів, самій привітати всіх, знайти час на підсумки та плани, які я зазвичай роблю на межі років.

Дорогі друзі! Я вибачаюсь, що не відповідала кожному особисто на новорічні та різдвяні привітання, хоч і читала їх всі - в цьому році ми влетіли у Новий рік буквально з протилежного кінця світу (не плутати з "кінцем світу", на який всі чекали), а точніше з протилежного боку Земної кулі, а саме з США, Каліфорнія, Сан-Франциско, куди ми літали відвідати давніх друзів, і повернулися 31 грудня.

І так закрутило нас у зміні часових поясів, сезонів, материків, країн, мов, оточення і т.п., що остаточна перебудова організьму відбувалася тільки ось вчора-сьогодні. І я відразу сюди, до жж:) Отже,

Вітаю всіх своїх дорогих друзів зі святами! Бажаю кожному провести наступний рік цікаво та позитивно, збалансовано в плані здоров'я, комфорту та взаємних стосунків з дорогими вам людьми, з можливостями задовільнити всі мрії та забаганки, і з філософським ставленням до життя, без якого в нашій країні просто не вижити!

І щоб підтримати та продовжити святковий настрій, хочу показати вам картинки з Сан-Франциско - як американці прикрашають свої будинки на Різдво. Це були наші перші враження від Сполучених Штатів, в яких ми були вперше, до того ж, ми вперше взагалі бачили, як Різдво святкують в іншій країні.

Тому я і хочу показати те, що раніше бачила лише у кіно :-) Друзі навмисно возили нас кілька вечорів підряд, щоб показати цілі квартали різдвяно-святкових ілюмінацій та декорацій біля власних будинків як в Сан-Франциско, так і в заможніх містечках навкруги.

Найгарніший будинок був помічений в самому Сан-Франциско, в гейському кварталі.
Відомий він тим, що власники прикращають його до всіх сезонних свят і ніколи не повторюються:

Так виглядає весь будинок:
Так звані "вікторіанські" будиночки 19 століття виглядають з вогниками іграшково:
Різдвяно-прикрашені квартали передмість відрізняються тим,
що власники прикрашають не тільки будинки, а й всю площю навколо:Далі без коментарів...Ще раз вітаю всіх зі Святами! Бажаю відчувати себе щасливими, незважаючи ні на що!

Тільки-но розповіли на роботі:
"Любий дідуню Морозе! Дай мені у наступному році нового президента, а цього забери собі в олені" :-))) Будьмо!
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

lesadko: (Default)
lesadko

February 2013

S M T W T F S
      12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 05:33 am
Powered by Dreamwidth Studios