lesadko: (віньєтка2)
[personal profile] lesadko
А не відпочити нам трохи від осені та не повернутись ненадовго в літо, а? :-)

На день Конституції в червні поїхали ми з друзями в гори. За останні два роки це була в усіх відношеннях най-най-найчудовіша мандрівка нашою Ненькою. Моя давня мрія - Сколівські Бескиди - не підвели і виявились дійсно прекрасним місцем, де можна відпочити, поїздити, полазити, повеселитись та зарядитись патріотизмом, якщо він у вас починає кульгати на всю голову, особливо після повернення в теперішню Україну з нормальних європейських країн.

Краса тих місць настільки поетична, а люди настільки патріотично налаштовані, що ти через деякий час і не помічаєш, як починаєш вірити, що не все ще у нас так погано, а навпаки, все класно, і зовсім не помітно, що з країною відбувається щось жахливе, а якщо і відбувається, то це ненадовго, треба тільки працювати та любити свою землю.

І хоча мій критичний погляд і підмічав деякі негаразди, але піднесений настрій дуже скоро припинив всі ці спроби, і нам залишалось тільки насолоджуватись життям!

В той час коли майже всю Україну заливало дощами, в Бескидах було сонячно та тепло, а хмарки тільки додавати шарму до запаморочливих краєвидів.

Сколівські Бескиди

Сколівські Бескиди - невисокий гірський масив у Східних Карпатах. Займає південь Львівської області та частину Івано-Франківської. Назва пішла від міста Сколе, що розташоване у середині масиву.

Ми зупинились в с.Гребенів. Хто їздить автівкою на Славське, той пам'ятає, як проїжджає повз нього.

Садиба "Три брати" - суперове місце! На затишному березі річки Опір, в самому куточку мальовничої долини. Номери комфортні, годувають смачно, територія велика та добре упорядкована, дитячі майданчики, місце для шашликів та вогнища, навкруги жодного житла, тихо та пристойно.

Садиба "Три брати"
Кожного ранку ми ходили через всю долину до родоного джерела, що умитися:) Шкіра на руках та обличчі після трьох днів стала дуже ніжною!

Колись, за часів Австро-Угорської імперії, на базі родонових джерел в Гребеневі був розкішний і дуже відомий бальнеологічний курорт, і все тут виглядало інакше. Але ті часи пройшли, а нові ще не навчились користуватись такими багатствами, тому джерело зараз виглядає жахливо, навіть показувати не хочу, але водичка звідти тече дійсно цілюща.

День починався з милування оксамитовими горами та приємної прогулянки долиною
В перший день оглянули сам Гребенів. В cелі пам'яток небагато. Є вілла 1929 р, де проводив духовні навчання митрополит Андрій Шептицький, та дерев'яна церква.

Церква Святої Троїці:Річка Опір

На правому березі річки Опір за залізничним мостом знаходиться могила князя Святослава Володимировича (982-1015 рр.) – сина хрестителя Русі великого князя київського Володимира.

Святослав зі своїм військом тікав на ці землі від брата Святополка Окаянного після того, як дізнався про вбивство Святополком братів Бориса та Гліба. Поблизу Гребенева Святослав загинув в жорстокій битві з військом Святополка. За легендою саме наказ Святополка «Сколоти їх всіх» дав назву місту Сколе. Інші місцеві топоніми такі, як Славське та Опір, теж походять з тих подій.

Могила руського князя Святослава Володимировича (982-1015 рр.)Є в районі Гребенева (садиба "Золота форель" в сусідньому Коростові)
дуже модня атракція-розвага. "Чан" називається:

Це коли ще живих людей (до 6 чоловік можна натрамбувати) кидають в чималенький залізний казан з мінеральною водою, прямо там і піджарюють на вогні :-)) Ще недешево коштує!:-) А поряд є басейн з холодною гірською водою, або душ, де замість крана є мотузочок, смикаєш за нього, і цеберко з льодяною водою тобі на голову виливається. Короче, одні тортури!

Ми заїхали сюди, щоб замовити собі таке, але поки ми роздумували кого з 12 членів команди будемо приносити в жертву, гарячі львівські рибалки (на цій садибі ще є платні ставки з рибою) замовили собі це пекло на всі свята цілодобово! І ми й не втовпились. А так хотілось:)

Пан Юрко - наш командир - випробовує температурку:)
Ще одна цікавинка тих місць - палац баронів Грьодлів, неподалік Сколе в присілку Демні.

Наприкінці 19 ст. австрійські барони Грьодлі, купивши навколишні ліси, досить швидко на тому лісі розбагатіли, тому що збудували цілу мережу гірських вузькоколійних залізниць для вивозу деревини.

Розбагатівши, барони звели собі розкішний необароковий палац. Палац нині виглядає так жалісно, що показувати його близько не буду. Добре, що хоч зовсім не розвалюється завдяки дитячому інтернату, що міститься тут нині.

Палац баронів ГрьодлівЇдемо далі: місто Болехів та його пишна ратуша:Село Гошів з величною релігійною святинею Західної України -
Гошівським монастирем. Мадонна монастиря:


Монастир заснований в 15 столітті. З 18 століття розташований тут на Ясній горі. Його добре видно з дороги, що прямує на скелі Довбуша.

Ми потрапили на велике религійне свято, народу було дуже багато:
В монастирі зберігалась чудотворна ікона Гошівської Божої Матері, що називалась "Цариця Карпат". Після 1950 р., коли монастир закрили, ікона зникла. Донині не можуть знайти її оригінал. Сьогодні тут висить копія, і вона теж визнана чудотворною.

Але не ікона мене вразила, а ось така інсталяція, що досить мальовничо демонструє, ким були апостоли Христа.

Перший раз таке бачу - дуже сподобалось!
Метою першого дня було покататись вузькоколійкою "Карпатський трамвайчик". Маршрут починається в селищі Вигода, і проходить вздовж річки Мізунки.

Карпатський трамвайчик:
Вся подорож займає десь приблизно три години. Трамвайчик часто зупиняється, випускає всіх погуляти - попити з джерела водички "Горянки", послухати шум Мізунських водоспадів, пройтись підвісним мостиком.

На одній із зупинок меткі місцеві організували бізнес - у тітки Ганни вас почастують самогоночкою та домашніми пиріжками.

Кожний вагон має свою назву: пасажирський (з закритими вікнами,
кабріолет (з відкритими) і платформа "льора":На мізунських водоспадах:Класичний краєвид:


На другий день ми пішли в гори. Метою було піднятись на найвищу точку Сколівських Бескидів - гору Парашку (1270 м).

Відразу скажу - трохи не дійшли, але отримали стільки задоволення! Така краса, така краса! Ну і особисте досягнення - підйом приблизно на 1200 м - теж було приємно:) Той день можливо, взагалі, претендує на окремий звіт, а тепер тільки декілька пейзажів.

Десь посередині дороги на Парашку. Внизу добре видно місто Сколе:Краєвид в сторону, протилежну Карпатам:На хребті:Наша група дійшла до вершинки, що по центру фото,
за нею - г. Парашка, яку звідси не видно, і до неї ще десь з годину ходу:На знімку добре видно, як паралельно йдуть хребти Карпатських гір:Краєвид на Гребенів та долину р.Опір.
Ось ту саму дальню галявину ми перетинати кожного ранку до джерела:Коли весь світ у тебе під ногами, найвища насолода - впасти на траву,
зануритись у небо, і відчути легкість свого буття:


Як запевняв нас провідник, з цієї точки в гарну погоду видно хребти Закарпаття.

Спустились ми в районі села Коростів. Я ніколи не забуду задоволення від смачної джерельної водички, якою нас напоїв дідусь в одній з тих хаток, що внизу. Я обов*язково якось розкажу про це мальовниче та привітне село окремо.

Мій найулюбленіший мультяшний пейзажик:
Ботанічну частину звіту відкриває пухнаста приваблива рослина
з невизначеною назвою, що була помічена у горах:Прямо під ногами, на стежці, іноді росли грибочки:Арніка - наша гордість, бо це дуже рідкісна гірська квітка:Голубі дзвіночки, виявляєтся, теж з Червоної книги:Тваринного світу трохи менше:
крім чорного цапа та білої вівці, на нашій садибі ще жили черепахи:Весела парочка з Коростова гралася у квача, - особливо, кумедне телятко, яке ганялося за песиком,
при цьому обоє весело галасували на всю околицю, кожний своєю мовою:))Ну і біла красуня:


Третього дня таки пішов дощ. І ми півдня програли в "Мафію".

Напередодні ввечері, після того, як ми спустились з гір, нас, тих хто ходив на Парашку, в садибі зустріли, як героїв, напоїли-накормили так, що ворушитись ми вже не могли.

Командир влаштував вогнище, і сите, задоволене собою єство, закутавшись у тепло друзів, стало вимагати пісень, і ми до глибокої ночі проспівали українських пісень під грузинське вино, тихий джуркіт річечки та сяйво зірок. І так було добре, так добре....

А наступного ранку ми якось трохи попухли (а тому що "пить надо меньше!" (с)), але настрій залишився гарним, навіть незважаючи на дощ.

Батярська (вона в тих місцях саме батярська:-)) "Мафія" у Гребеневі:
Десь о півдні, ми зібрались та поїхали в національний природний парк "Сколівські Бескиди".

Перша позначка - озеро "Журавлине" ("Мертве"). Друга назва йому більше підходить, бо мені здалося, що там навіть комахи не живуть.

На "Мертвому" озері:Як у казці:Абсолютна вселенська тиша:Друга позначка - повна протилежність першій - річка Кам'янка
від дощу перетворилась на дикий водограй, що реве та лютує:Річка Кам'янка та маленькі водоспади, якими вона наповнюється:
Остання позначка нашого маршруту - державний історико-культурний заповідник "Тустань" в с. Урич.

У таке славне місце, як Тустанська фортеця, звичайно треба приїжджати за гарної погоди, бо скелі та гроти тут дійсно дуже фотогієнічні!

До того ж, зараз провели часткову реконструкцію (дерев'яні сходи та настил), і там дуже зручно можна лазати, все роздивлятись та уявляти це місце в різні часи: як язичнецьку обсерваторію дві тисячі років назад, як укріплену дерев'яно-кам'яну фортецю білих хорватів часів князівської Русі, як прикордонний королівський пункт експорту дрогобицької солі часів Речі Посполитої, як криївку воїнів УПА в 40-50 роках минулого століття.

Перед фортецею бажано відвідати музей, як на мене, дуже цікавий.

Тустань
Славне минуле притягує людей на це місце і зараз: за день до наших відвідин тут проходив фест "Героїчна Тустань", під час якого члени товариства "Пам'ять" відтворили бій повстанців з енкаведистами. Неперевершений репортаж з місця подій можна подивитись у [livejournal.com profile] kamienczanka.

А ми після Тустані ще заїхали пообідати в "Батьківську хату" в с. Урич (рекомендую покоштувати місцеву наливочку!:)), а сівши в потяг, різались в Мафію до ночі:).

Задоволені та оновлені, набравшись позитиву, згадуємо досі ті місця з теплом та вдячністю за розкішну подорож!

Date: 2011-11-18 09:55 am (UTC)
From: [identity profile] lugovaya-arfa.livejournal.com
Чудова екскурсія. Лєна, ти класний фотограф! :)

Date: 2011-11-18 01:33 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Ніночка, ти перебільщуєш, але мені дуууже приємно :-))

Date: 2011-11-18 10:01 am (UTC)
From: [identity profile] haidamac.livejournal.com
ех, краса! 5 років вже не був в Сколівських Бескидах
Але що то вони зробили з болехівською ратушею? Що за виїдаюча очі "тікурілла"? :(

Date: 2011-11-18 01:40 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Скажи?! Пишність завжди відкреслює відсутність смаку! Ну так вони розуміють красу, що ти вдієш? Нажаль, найчастіше у нас дві крайності - або руїни, або "тікурілла"!

Date: 2011-11-22 06:31 pm (UTC)
From: [identity profile] mandrivnic.livejournal.com
Мене теж бісить,коли при ремонтах і реставрації старовинної архітектури використовують сучасні будівельні матеріали-металочерепицю,сайдинг,металопластик...Просто руки повідбивав тим,хто видає дозволи на таку "реставрацію"(((

А фотозвіт дуже сподобався,захотілось там побувати,дякую!

Date: 2011-11-23 06:46 am (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Прошу!
Там побувати треба неодмінно, бо такому фотографу, як Ви, там буде, де розгулятись!)

Date: 2011-11-23 02:56 pm (UTC)
From: [identity profile] mandrivnic.livejournal.com
Дякую!Треба ще камерою нормальною обзавестися,а тоді вже їхати:)

Date: 2011-11-18 11:10 am (UTC)
From: [identity profile] andy-str.livejournal.com
як гарно, зразу твій репортаж спогади почав навівати -
Парашка як прогулянка вихідного дня, Гребенів восени з опеньками, Бескиди, Тустань... а про трамвайчик я і не знала (може його ще в ці часи і не було)...
дуже файна розповідь, дякую за такі теплі спогади :)

Date: 2011-11-18 01:48 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
я дуже рада, що навіяла тобі приємні спогади! :-)) насолоджуйся! ))
Трамвайчик - це молода, але дуже популярна розвага! Років з п*ять вже чую про нього, перші фото, які бачила, то він ще виглядав досить аутентично, а тепер, бач, який чепурненький, пофарбований:-)) А сідали, так черга була!
Проте перші роки він ходив у дальні рейси, навіть на цілий день, а тепер тільки короткі, проте декілька рейсів в день - діють суворі закони бізнесу, коли є попит.

Date: 2011-11-18 02:45 pm (UTC)
From: [identity profile] andy-str.livejournal.com
напевне ми більше пішачком тому і якось проскіпали трамвайчик :)
треба якось в гори вибратися... якщо не на лижі то хоч походити...
ти до лижного сезону готуєшся?

Date: 2011-11-18 02:51 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
ми не лижники)) було діло - пару раз в Словаччину вибирались кататись. Але давно вже такого не робили. Хоча, хто знає, он в цьому році в Литві мене чоловік посадив на велосипед, і я тепер з задоволенням катаюсь, навіть у Києві. То у нас все можливе :-)) А взагалі-то планів немає.
А ви катаєтесь? А де ви це робите в Англії?

Date: 2011-11-18 05:05 pm (UTC)
From: [identity profile] andy-str.livejournal.com
ну якщо в Словаччину вибиралися то Буковель також заціните!
Тут ми не катаємось, халявимо, нема тут курортів. та і сніг взимку почав з"являтися лише останні дві зими, для людей зимові шини це така диковинка... а в Європу ніяк наразі вибратися на лижки не виходить, хіба до нас на Буковель :)

Date: 2011-11-18 11:58 am (UTC)
From: [identity profile] kamienczanka.livejournal.com
Ой, а князівська могила - вона не липа?
думаю, щоб попросити у вас свіжі гошівські фоти на сайт, бо у мене вони вже підстаркуваті, ще доцифрової епохи, з 2000 року...

Date: 2011-11-18 01:59 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
липа, звичайно, хто там знає точне місце поховання. За легендою то він загинув в тих краях, от і помітити місце пам*ятником на видному місці, щоб історію розповідати не на пальцях :-) Але я якраз прибічник такого, бо вважаю, що це краще, ніж нічого))
Для мене велика честь дати тобі наші фото на твій сайт! Зроблю це з задоволенням)) Скільки тобі треба і куди послати? на мило в жж? чи є друга адреса? і якого формату? Завтра якраз вихідний, то повідбираю.

Date: 2011-11-18 05:41 pm (UTC)
From: [identity profile] kamienczanka.livejournal.com
дякую! та мені й такого розміру згодяться, але якщо можна більшого (до 1000 пікселів по довгій стороні) - то взагалі супер.
uhaha ua.fm скринька

Date: 2011-11-18 08:20 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
звичайно можна! завтра зроблю.
для уточнення адреси напишу в лічку.

Date: 2011-11-18 12:40 pm (UTC)
From: [identity profile] salsa-rosa.livejournal.com
Спасибо за чудовый репортаж.

Date: 2011-11-18 02:01 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
І вам дякую, що завітали! завжди рада новим приємним друзям! :-)

Date: 2011-11-18 04:01 pm (UTC)
From: [identity profile] salsa-rosa.livejournal.com
Спасибо!
Открою страшную тайну, первый мой комент к этой статье писала нея а муж, он часто любит лазить у меня в ЖЖ и даже себе пишет от моего имени всякую всячину
Теперь от меня- я очень рада читать Вас в ЖЖ, меня тоже зовут Лена, а горы я очень люблю
и если бы не дача то я бы каждое лето уезжала в мою любимую Сваляву!)))
И еще есть фото и кадры на которых Вы подметили моменты до которых возможно другим нет дела, вот в таких моментах всегда можно увидеть истинный склад души самого автора)))

Date: 2011-11-18 04:26 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Лєночка! Дуже приємно познайомитись:) Ще приємніше читати схвані коментарі про наші скромні фото. Дякую вам. Своїми словами Ви мене аж надихнули продовжувати писати звіті про подорожі.
А я дуже люблю роздивлятись ваші квіті! Вони у Вас - надзвичайні, і знаєте, ця Ваша тяжка праця - вона створює красу, і цим можна пишатись.

Date: 2011-11-18 01:44 pm (UTC)
From: [identity profile] kaysad.livejournal.com
Чудові фотки, особливо де хмари так низько над землею! І де гарна природа і лялькові будиночки - не дуже подібно українським пейзажам..

Date: 2011-11-18 02:18 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
дякую! :-) це ж Карпати, а зверху вони дійсно як лялькові :))
Edited Date: 2011-11-21 09:51 am (UTC)

Date: 2011-11-18 04:00 pm (UTC)
From: [identity profile] o-law.livejournal.com
Пані Олено!
Ну просто клас!!!! Скільки всього хочеться сказати, що аж!!! !!!!!!
Місця дуже гарні - природа перекриває і тіккуріла-фасади і що завгодно!!!
А ви тільки милувались небом чи й бігали по горах і співали гей-гееееей, чи щось таке??? ;)
П.С. Ви таки чудовий фотограф - в прямому сенсі цього слова, без професійних вивертів і придирок, і не прибідняйтесь!
Слухайте, а Ви в Києві теж в Мафію теж граєте? Чи так, при нагоді?

Date: 2011-11-18 04:37 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Олесю! :-)))))
Чесно? Я грала в Мафію перший раз в житті :-))) І, думаю, мої друзі теж. Це нас навчила Софійка, дівчинка з Тернополя, яка організувала нам і подорож, і програму, і садибу, і транспорт. Вона - молодець!
Ні, по горам ми не бігали)) іноді було важко підніматись, то тільки й думала, як дійти та друзів не підвести:)) Кричати та бігати хотілось вже внизу, коли все безпечно закінчилось)) А нагорі було трохи часу відпочити та помилуватись на гори, небо, квіти...
За "чудового фотографа" - ДЯКУЮ!!!! %-))))

:-D

Date: 2011-11-18 06:43 pm (UTC)
From: [identity profile] o-law.livejournal.com
:) Що? Звичайно чесно!! Так підлікувалась добре, шви позатягувались і все таке... ;) Дуже дякую!!!
Це я спитала, бо в Києві десь в районі ун-магу Україна була кафешка в якій збирались любителі Мафії, думала може ви бували там. Так, якщо скільки вражень встигли отримати, то дівчинка з Тернополя дійсно величезний молодець! Поважний респект їй!
Жаль, що не бігали, але нічого, все буде... по долинам теж класно бігати :)) М-м-м, захотілось повалятись і собі в Квітах після ваших фото, як завжди надихають вони, пані чудовий фотограф-мандрівник!;)

Re: :-D

Date: 2011-11-18 08:10 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
ех, спочатку треба зиму та весну пережити, а вже потім будемо валятися в траві та квітах))

Date: 2011-11-18 07:18 pm (UTC)
From: [identity profile] photo-pf.livejournal.com
Классный рассказ, как всегда, Спасибо!

Date: 2011-11-18 07:57 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
пожалуйта! Приятно, что заглянули:-) что-то давно не читала Вас в жж. Путешествовали?

Date: 2011-11-18 07:55 pm (UTC)
From: [identity profile] vivagor.livejournal.com
Партизанські краї! :)

Date: 2011-11-18 08:07 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Так, в кожному селі, селищі або місті обов'язково є курган з хрестом нагорі та різнокольоровими стрічками - пам*ятник воїнам УПА.

Date: 2011-11-18 08:08 pm (UTC)
From: [identity profile] vivagor.livejournal.com
Це добре. Кращий доказ хто для місцевих справжні герої.

Date: 2011-11-19 01:58 am (UTC)
From: [identity profile] rbrechko.livejournal.com
В студентські роки неодноразово "матрасили" біля Мертвого озера, тоді там ще доволі простора галявина була, яка зараз вже заросла. В ті часи нац. парку там ще не було, і біля водоспаду торговельного майданчику не було, та й туристів в десятки, якщо не сотні, разів було менше. Е-ех, ностальджі...
В Гребенові теж часто зупинялись з наметами, з іншого боку Опору приблизно навпроти "Трьох братів". А ще з Гребенова ходили кілька разів на Лопату з Кудрявцем, а потім спускались в Кам"янку, а звідти до йшли до водоспаду і Мертвого озера. Та й в взагалі по горах в тій місцевості трохи побродили - там справді дикі гори. І зустрічі нових років в Гребенові теж запам"ятались надовго :)
Походи на Парашку теж незабутніми були, з неї краєвиди просто неймовірні, і як не дивно більше подобались в напрямку рівнини. В хорошу погоду було добре видно Стрий і села далеко за ним.
Гм, вже давненько я в Гошеві не був, але той корабель теж запам"ятався :)
Дякую за розповідь, що пробудила приємні спогади :)

П.С. Не вірю, що Говерлу видно зі Сколівських Бескид :)
П.С.2. В мене на юрезпиці Кам"янецький водоспад :)

Date: 2011-11-21 08:34 am (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
я рада, що моя розповідь навіяла так багато приємного!

Там такі гарні місця, що я не дивуюсь на те, що львівяни, або франківці теж, проводять багато часу в тих горах. Ви - щасливі, у вас під боком така краса! Хоча у нас теж багато чого є - Дніпро, наприклад:-))) - це я так, для самозаспокоєння! :-))

А через туристів зараз багато що змінилось і втратило свою аутентичність. Ми ще не навчились масовість використовувати для розвитку самого об'єкту, а не тільки користі місцевих "бізнесменів":-(

А про Говерлу може я щось і придумала, - я пам*ятаю, наш провідник казав щось про Закарпаття точно, ну то я тому не дуже повірила теж:)) зараз виправлю.

Я б точно не впізнала Кам*янецький водоспад таким, бо ми його застали несамовито бурхливим! ))
Edited Date: 2011-11-21 08:36 am (UTC)

Date: 2011-11-22 10:13 am (UTC)
From: [identity profile] rbrechko.livejournal.com
Хребти Закарпаття цілком може бути видно, особливо Боржаву, до якої рукою подати, а от до Говерли далеченько буде.

Date: 2011-11-22 12:14 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Ага, тоді ставимо мені двійку з географії України :-)))
Дякую, що чітко все пояснив. Зараз знову виправлю))

Date: 2011-11-20 10:50 am (UTC)
From: [identity profile] itro.livejournal.com
Дякую за рохповідь! Дуже цікаво і пзнавально, адже я тут ніколи не була. Особливо цікавою для мене була інфа про походження назви "Сколе". Виявляється он аж куди тікав Святослав зі своїм військом від Святополка Окаянного!

Date: 2011-11-21 09:47 am (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
так, аж туди. Території Західної України набагато тісніше були пов'язані з Київською Руссю, ніж можна собі уявити, - сама завжди дивуюсь під час мандрівок, бо все-таки ж далеченько, а потягів та літаків тоді ще не було :-) І кожний раз - ось такі відкриття.

Date: 2011-11-20 09:33 pm (UTC)
From: [identity profile] ramaiana-dina.livejournal.com
Надзвичайно цікава розповідь, а краса природи яка! Я зачарована. Щиро дякую, що поділилися побаченим.

Date: 2011-11-21 09:48 am (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Дякую і вам, - мені приємно і почути добрі слова, і познайомитись з новим другом:))

Date: 2011-11-21 02:12 pm (UTC)
From: [identity profile] ramaiana-dina.livejournal.com
Давно не спілкувалась українською мовою, особливо письмово, і тому багато чого забула; дуже зраділа, коли побачила ваші розповіді і отримала нагоду висловлювати свої враження і думки українською мовою.

Date: 2011-11-21 05:50 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
Мені особливо радісно від Вашого коментаря, бо це означає, що наша мова живе та прибавлює нас самих!:))

Date: 2011-11-22 02:19 pm (UTC)
From: [identity profile] katyushin.livejournal.com
Привіти!!))
чудова поророж!!))
фото неймовірні, мені найбільше сподобалися панорамні фото, одна з яктих - "мультяшно"!)
щодо Тустані тула там декілька років тому, то в захваті і досі, а побачила і почитала у тебе, то наче повернулася назад))

Date: 2011-11-22 02:36 pm (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
привіти-привіти! :-)) подорож дійсно чудова, дякую, що похвалила фоти.
Тустань - класна! От іноді бачиш якусь пам*ятку на фото, потім в реалі, і розумієш, що на фото було краще)), а тут все навпаки, коли бачила її на фото, думала, що нічого особливого, а насправді виявилось, що виглядає грандіозно!

Date: 2011-11-23 07:00 am (UTC)
From: [identity profile] katyushin.livejournal.com
так, саме з тустаню так і є, на фото видно тільки "звалище каменюк", а в реалі, оли ти пдіймаєшся на верх... ух... захоплює не тільки дух... а які там пейзажі, а сусідні скелі....все, я ото вже там))))

Date: 2011-11-23 12:27 pm (UTC)

Date: 2011-11-25 09:21 am (UTC)
From: [identity profile] zamkovyi.livejournal.com
Дякую, цікавий репортаж!
Самому подобаєтсья їздити на Західну Україну через дух патріотизму, не кажучи звісно про природу, архітектуру і т. ін.
Планую наступного року в Крим на море (для сина), радять в Крим весною - для фотографування. Наче вже думав двічі в Крим з'їздити, але Західної не вистачатиме. Хочеться усюди встигнути :). Цього року мені сподобалось, що 2 основні поїздки (по тижню) були як раз в Крим і на Тернопілля.
А скільки вам коштувало проживання і є якісь координати місця, де ви жили?

Date: 2011-11-25 10:15 am (UTC)
From: [identity profile] lesadko.livejournal.com
дякую за коментар.
Ми були три дні, чесно кажучи, повну вартість подорожі не пам*ятаю (перестала чогось записувати), але знайшла вам сайт сабиди, тут є актуальні ціни - http://trybraty.com.ua/c_ni_ta_poslugi/. Ми жили в звичайному двомісному номері. До речі, ті краї дуже близько до Трускавця, Моршина та інших бальнеологічних курортів. Як ви на машині, то можна є ще й їх подивитись, а може навіть і підлікуватись.

Profile

lesadko: (Default)
lesadko

February 2013

S M T W T F S
      12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 17th, 2017 03:45 am
Powered by Dreamwidth Studios